UKU Keskus ületas EfTENi ootused

EfTEN Kinnisvarafondi tegevjuhi Viljar Arakase sõnul on UKU Keskus nende seni kõige edukam investeering ja keskus on ületanud nende esialgsed ootused.

1. novembril saab Viljandi UKU Keskus ühe aastakseks ning omanikettevõtte EfTEN Kinnisvarafondi tegevjuht Viljar Arakase sõnul on keskus ületanud nende esialgsed ootused. Aasta jooksul külastas keskust üle 1,3 miljoni inimese ehk keskmiselt 3600 inimest päevas.

"UKU Keskus on EfTEN Kinnisvarafondi seni kõige edukam investeering ja oleme keskuse arenguga igati rahul," kinnitas Arakas. Keskust nad otseselt laiendada ei saa, kuid plaanivad äriliselt kasutusele võtta keskuse naaberkinnistud, mis samuti kuuluvad fondile.

"Tunneme heameelt ka üle tee asuva Centrumi  laienemise üle kuna see tugevdab veelgi Viljandi Tallinna mnt, Uku tänava ristmiku kaubanduse tuiksoont," on Arakas kindel.

Arakase sõnul on UKU Keskuse edu andnud neile indu ka teiste sarnaste keskuste arendamisega. "Hetkel oleme ehitamas UKU Keskusega vägagi analoogset kaubanduskeskust Lätis, Jelgava linnas," avalikustas Arakas EfTEN Kinnisvarafondi plaane. Lisaks avatakse 28. novembril 2013 rekonstrueeritud Mustika kaubanduskeskus Tallinnas Mustamäel, kus ankurüürnikena on Prisma Peremarket ja Bauhof.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara