Börs: jaemüüjate tulemuste ootuses turud tõusid

USA börs oli täna positiivselt meelestatud ning Dow Jonesi indeks jätkas oma rekordilist kasvu kui Wall Street ootab sellel nädalal tulemuste avalikustamist jäemüüjatelt nagu Wal-Mart ja Macy’s, et saada ülevaade tarbijate kulutustest.

„Ettevõtete kasumid on olnud head ning väljavaade, et Föderaalreserv on lähituleviku osas ootel, saavad USA tarbijad rahulikult pühadeajaks valmistuda,” ütles Cornerstone Wealth Management investeerimisjuht Alan Skrainka. „Jaemüüjate tulemused saavad suure tõenäosusega olema head ja peegeldavad praegust majandusseisu,” lisas investor.

Dow Jones kasvas täna 0,07% 15 773 punktini. Nasdaq tegi 0,01% tõusu 3919 punktile. S&P 500 jõudis 0,07% tõusu najal 1771 punktini. “Ma usun, et turud on jätkuvalt tõusuteel, mõningate pisiparandustega, kuid minu siht jääb 1800 S&P juurde aasta lõpuks,” ütles Rockwell Global Capitali analüütik Peter Cardillo.

“Turg arvestab faktiga,  et võimalused võlakirjade ostu programmi kärpimiseks detsembris on 70-80 protsenti ning tunneli lõpus paistab suurenev majanduskasv,” märkis Cardillo. “Me jõuame lähemale kärpimaks 5 või 6 miljardi dollarit ja ma ei arva, et see oleks suurem,” lisas Cardillo, viidates oma hinnangule Föderaalreservi kärpekava osas kui alustatakse viimase 85 miljardi dollari suuruse igakuise võlakirjaprogrammi kärpimist.

Cardillole oponeerib aga Skrainka Cornerstrone Wealth Management-ist, kelle kohaselt Föderaalreserv ei võta oma stiimuleid enne 2014. aastat tagasi.

Seda eelkõige seetõttu, et Ben Bernanke tõenäoline mantlipärija Föderaalreservi juhina, Janet Yellen, “ei kavatse oma esimest koosolekut enne märtsi pidada”, märkis Skrainka

Osale arutelus

  • Raido Neemre

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara