Maximal on valmisolek töö- ja palgatingimuste parendamiseks

Teisipäeval kohtusid Tartus Kaubandustöötajate Ametiühingu (ETKA) ja Maxima Eesti esindajad, et rääkida koostööst töö- ja palgatingimuste parendamisest.

„Kaupluste lahtiolekuajad, töötajate puudus ja madalad palgad sektoris on teemad, mis vajavad kiiret lahendamist“, märkis kaubandustöötajate Ametiühingu esimees Elle Pütsepp ja lisas, et õiglane töötasu ning selge ja töötajatele arusaadav palgapoliitika motiveerib töötajaid tulemuslikumalt tööle ning parandab müüja kutse mainet.

Ametiühingud on seisukohal, et palkadest tuleks rääkida niikaua, kuni palgateema on muutunud Eestis normaalseks aruteluteemaks, kus esmatähtsaks ei peeta ainult välismaise äriettevõtte huvi teenida rohkem kasumit, vaid kohalike töötajate heaolu.

Pütsepp peab väga oluliseks ettevõtte juhtkonna ja ametiühingu vahelist koostööd töö- ja palgatingimuste parendamisel ning saadab tööandjale kirjalikult konkreetsed ettepanekud.

Kuna tegemist oli esimese ametiühingu ja tööandja vahelise kohtumisega, siis Pütsapa sõnul möödus see meeldivas õhkkonnas, kuigi mõningate teemade käsitlemine tekitas pingeid.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara