Tallink City arendus astus sammu edasi

Täna Tallinna linnavalitsuses arutusel olnud Lasnamäele planeeritava kaubandus- ja meelelahutuskompleksi Tallink City detailplaneering võeti vastu.

Järgmise sammuna läheb planeering avalikule väljapanekule, mille täpne aeg selgub järgmisel nädalal, selgitas Tallinna Linnaplaneerimise Ameti Lasnamäe ja Pirita osakonna juhataja Mari Heinsoo. Väljapanek kestab kaks nädalat.

Seekordse planeeringu teeb eriliseks asjaolu, et samaaegselt detailplaneeringu väljapanekuga toimub ka keskkonnamõju strateegilise hindamise aruande avalik väljapanek ja arutelu. Heinsoo sõnul toimub selline asi esimest korda. Tema hinnangul on see hea selleks, et vajadusel saaks keskkonna mõjude hindamist jooksvalt muuta, mitte ei peaks seda pärast planeeringu väljapaneku lõppemist hakkama ümber tegema.

Tallink City arendusega 2004. aastal alustanud Ain Hanschmidt oli linnavalitsuse otsusega rahul. „Tegelikult on see positiivne otsus ja loodame, et läheb edasi ja kuskilt mingit tagasilööki ei tule,“ ütles ta.

Seitse aastat töös olnud planeering on tehtud Punane 76 asuva kinnistu kohta, mis paikneb Lasnamäel Peterburi tee, Mustakivi tee ja Laagna tee vahelisel alal. Detailplaneeringu algatamist taotles Tallink Grupi omanikfirma Infortar ASi tütarettevõte INF Maja OÜ, mille juhatusse kuuluvad Ain Hanschmidt, Eve Pant ja Jaan Tamm.

Osale arutelus

  • Kadri Põlendik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara