Telema MMT nutilahendus võeti kasutusele ka Soomes

Detsembris võttis Sirowa Nordic Cosmetics esimese ettevõttena Soomes kasutusele Telema MMT (Mobiilse Müügimehe Töövahend), mis on Eestis loodud nutilahendus tarnijatele, kelle müügiesindajad koguvad tellimusi kliendikülastuste käigus.

“Meil on hea meel, et Nordic Cosmetics valis oma müügiprotsessi tõhustamiseks just Telema MMT lahenduse,” kommenteerib Telema juhataja Hele Hammer. Lisades, et see on esimene samm Soome turuI meie ettevõtte jaoks. "See on ka kinnituseks, et Eesti IT-lahendused on hinnatud ka väljaspool koduturgu," oli Hammer rõõmus. 

Sirowa Logistik & Service GmbH esindaja Andreas Köhler selgitab, et Sirowa ettevõtted Eestis, Lätis ja Leedus on antud lahendust kasutanud juba 7 aastat. "See on tugevdanud meie suhteid klientidega ning aidanud kokku hoida palju aega ja raha," kinnitas Köhler. Ta rääkis, et selle sama lahenduse juurutamine Soomes oli loogiline samm ettevõtte arengus.

Nutilahendus muudab lihtsamaks ja mugavamaks Sirowa Nordic Cosmeticsi 14 müügiesindaja töö, kelle hallata on tuhandeid kauplusi üle kogu Soome. "Seni pabertellimusi käsitsi sisestanud müügiassistendid saavad tõhusamast töökorraldusest võidetud aega kasutada kliendisuhete tugevdamiseks," rääkis Köhler.

Telema MMT võimaldab nutiseadmes registreerida kliendikülastusi, koguda tellimusi ning infot väljapanekute kohta müügikohtades. Mobiilselt kliendikülastuse käigus loodud tellimused ja muu vajalik info saadetakse elektrooniliselt ettevõtte majandustarkvarasse.

Baltimaades kasutab sama lahendust edukalt juba 30 ettevõtet kokku üle 250 kasutajaga.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara