Lõunakeskuses kerkib uisuvälja kohale seiklusrada

Tartu Seikluspark on kaks kuud ehitanud öösiti Lõunakeskuse liuvälja kohale Eesti suurimat siseseiklusparki, mis plaanitakse avada veel enne jõulupühi.

Tartu Seikluspargi juhataja Mihkel Veike sõnul on liuvälja kaheteistkümne meetri kõrgusel ning katuse alla üksikuid seikluspargi elemente varemgi üles seatud, näiteks õhusõidutrosse, aga need on olnud seotud mõne meelelahutusüritusega ning paikset parki pole keegi siia varem soovinud teha, kirjutab Tartu Postimees.

Lõunakeskuse juhataja Jaan Lott ütles, et seikluspargi idee võeti rõõmuga vastu, sest selliseid kogu pere meelelahutusi pole neil viimase aasta jooksul juurde tulnud.

Loti sõnul on seikluspargile leitud suurepärane lahendus. «Esiteks pole see kusagil eraldi ja teiseks polnud selleks vaja midagi eraldi ehitama hakata ning ruum on seisnud kogu aeg kasutult, aga nüüd on sellele mõeldud väga hea ja põnev rakendus,» lausus ta.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara