ETK ostudirektor liigub ravimiärisse

ETK praegune ostudirektor Kadi Lainelo alustab alates jaanuarist 2014 tööd Magnum Medicali juhatuses.

Lainelo sõnul tuli otsus uus ametipositsioon vastu võtta pika kaalumise järel, kus sai määravaks soov edasi liikuda uuele vastutustasandile. „Samuti oli selle konkursi võitmine minu jaoks väga suur tunnustus,“ märkis ta.

Magnum Medical otsis selle aasta augustis läbi Fontese endale juhatuse liiget, kes juhib ja korraldab hulgimüüki Eesti turul.

„Otsus oli selles mõttes raske, sest jaekaubanduse valdkonnas seisab ostudirektori ametikohal ees veel palju strateegilisi tegevusi ja uuendusi, mis vajavad elluviimist,“ rääkis Lainelo. Lisades, et tema jaoks jäi antud töö lõpule viimata selliselt nagu oli plaaninud ja seega jäävad need arendused uuele ostudirektorile.

ETK tegevjuhi Jaanis Vihandi sõnul lahkub Kadi Lainelo igati sõbralikult ja neil puuduvad talle etteheited. Vihandi kinnitab, et lahkumise tingis Kadi soov ennast uuel tasemel proovile panna ja seepärast võttis ta vastu pakkumise asuda tööle ettevõtte juhina. „Kedagi teist koos Kadiga ostuosakonnast ei lahku,“ ütles Vihandi.

„Soovin tulevasele ostudirektorile oskust näha potentsiaali ja võimalusi ostu valdkonnas ETK Grupi kui turuliidri arendamises ja klientide jaoks pidevalt huviorbiidis hoidmiseks,“ andis Lainelo nõu tulevasele ostudirektorile. Lisades, et väga oluline on olla usaldusväärne koostööpartner nii ETK Grupi siseselt kui kõigile olemasolevatele ja uutele hankijatele. „Kui selge siht on silme ees, siis selle saavutamiseks vajalikud tegevused tulevad juba iseenesest töö käigus,“ kinnitas Lainelo.

Uue ostudirektori valimiseni täidab tema kohustusi kategooriajuht Liisi Leitsmann.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara