Kassatsooni populaarsemad tooted on närimiskummid

Suurbritannia Lidl kauplused otsustasid kassatsoonist ära korjata maiustused, siis Rimis juba praegu leiab ka tervislikumat valikut, kuid kassatsooni populaarsemad tooted on närimiskummid.

Rimi kommunikatsioonispetsialist Katrin Bats ütles, et nende kaupluste kassatsoonis võib leida ka tervislikumat valikut. „Seal on näiteks, pähklid ja kuivatatud puuviljad, mida ostetakse üsna hästi,“ rääkis ta. Kinnitades, et kassatsoonis populaarseimad tooted on hoopis närimiskummid.

„Kassatsoonis müüme tooteid, mida kliendid on harjunud kassa juurest leidma – ajalehed, nätsud, tubakas ja tikud, aga ka maiustused,“ loetles Selveri avalike suhete juht Annika Vilu. Lisades, et nad on kassade juures müünud ka tervislikke maiustusi, näiteks müslibatoone.

Selver on kindlasti valmis klientide tarbimiseelistuste muutumisel tegema korrektuure ka kassade juures paiknevate kaupade valikus. „Eestit Suurbritanniaga üks ühele võrrelda ei saa, tõenäoliselt on seal sellise sammu astumise üheks põhjuseks ka massiline ülekaaluliste inimeste osakaalu tõus,“ ütles Vilu. Samas, kui diskussiooni teema algatatakse ning klientide huvi on ülekaalukas, siis Vilu kinnitusel saavad nad enda valikuid kokku pannes arvestada.

Nii Selveril kui ka Rimil puudub hetkel statistika selle kohta, kui palju inimesi kassatsoonist midagi valib, sest osad tooted on valikus ka müügisaalis.

Suurbritannia Lidl kauplused korjasid kassadest kõik kommid ja šokolaadid, mis vahetati välja kuivatatud puuviljade ja mahlade vastu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara