Põhjakeskuse käive kasvas aastaga 9%

Rakvere Põhjakeskuse kaupluste 2013. aasta summaarne käive oli 34,3 miljonit eurot, ületades aastatagust tulemust 9% võrra.

Põhjakeskuse käibekasv aastatagusega võrreldes on olnud püsivalt positiivne alates 2010. aasta märtsikuust. Keskmine külastaja poolt kulutatud summa suurenes 2013. aastal 3% võrra, ulatudes 13,5 euroni.

Möödunud aasta detsembrikuu kujunes käibe osas Põhjakeskusele ajaloo kõige edukamaks – Põhjakeskuse kaupluste 2013. aasta detsembri summaarne käive oli 4,4 miljonit eurot, mis on 6,2% rohkem kui 2012. aasta detsembris. Varasemat rekordit hoidis 2012. aasta detsember ligi 4,2 miljoni euroga.

Toodud käibenumbrid ei sisalda K-Rauta ehituskaupluse käivet.

Virumaa ostu- ja vabaajakeskust külastas 2013. aastal 2,54 miljonit külastajat, mis on 5,9% enam kui 2012. aastal. Möödunud aasta detsembris külastas keskust üle 253 600 kliendi.

Põhjakeskus on Virumaa suurim kaubanduskeskus, kus on 80 kauplust ja teenindusasutust, sh. Rimi Hüpermarket ja K-Rauta ehitusmaterjalide kauplus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara