Ülikooli Apteek: võime hädas Magnumilt apteegid üle võtta

Kui apteegiturg saab vabaks ka de facto, on Ülikooli Apteek valmis avama üle Eesti kümmekond uut apteeki, ütles Ülikooli Apteegi tegevjuht Reet Teng.

Täna teatas ravimikontsern Magnum, et sulgeb lähiajal seadusemuudatuse tõttu kolm maa-apteeki: kaks Tartu- ja ühe Raplamaal. Tengi sõnul ei näe aga Ülikooli Apteek riigikohtu otsuses kaotada apteekide asutamispiirangud probleemi.

"Meie oleme valmis jätkama ja juurde investeerima," kinnitas ta. "Enne, kui ravimikontsern Magnum hakkab apteeke kinni panema, võiks sellest meile teada anda - lepime ka väiksema rentaablusega ja võtame sobivusel apteegipidamise üle. Pool aastat on riigikohtu otsuse jõustumiseks piisavalt pikk aeg, et aru saada, mis jääb ja mis mitte."

Teng lisas ka, et apteegituru avamine ei too endaga kaasa mingisugust buumi - kuna apteegi avamiseks on kindlad nõuded, siis ei asutata ega avata neid kus juhtub.

Osale arutelus

  • Ave Lepik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara