Aldo Dapon: töötaja saab palka vastavalt oskustele

Töötaja palganumber sõltub eelkõige töötaja panusest, tema klassifikatsioonist ja tööjõuturu olukorrast, ütles E.L.L Kinnisvara juht Aldo Dapon.

Palgainfo agentuuri juht Kadri Seeder kirjutas, et töötajate palgasoovi võivad kergitada ettevõtte hea kasuminumber ja väljamakstud dividendide teated.

"Üldiselt on loogiline, et töötaja saab palka ikka vastavalt oma oskustele ja töötulemustele, mitte seepärast, et ettevõte kasumit teenis," ütles Dapon. "Hea töötaja kinnihoidmise nimel on ilmselt iga tööandja valmis maksma turuhinnast mingil määral kõrgemat palka."

Daponi sõnul on ettevõtte ellukutsumise eesmärk eelkõige selle omanikele tulu teenimine ja suur kasuminumber ei tähenda alati, et ettevõtte omanikud on rahul.

"Väiksemahuliste teenuseettevõtete puhul, kus müüakse eelkõige töötaja teadmisi ja kogemust oma valdkonnas, on isegi loogiline, et ettevõtte kasumi ja töötaja palga vahel on seos," ütles Dapon. "Iga konkreetse inimese palk peab siiski sõltuma tema tööpanusest."

Osale arutelus

  • Eliisa Matsalu

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara