Rademari reklaam pälvib rahvusvahelist tähelepanu

Rademari reklaam "Vabasta oma sisemine sportlane” võitis Münchenis toimunud maailma suurimal spordimessil International Sporting Goods Trade Show (ISPO) 2013. aasta parima sporditeemalise kommunikatsiooniteo tiitli reklaami kategoorias ja pääses rahvusvahelise loovajakirja Computer Arts esikaanele.

Reklaamiagentuuri Tabasco loovjuht Indrek Viiderfeld ütles, et seda kampaaniat võib kindlasti suurte õnnestumiste hulka lugeda. "Suhteliselt väikese meediamahu juures saavutasime julge reklaamilahendusega väga hea märgatavuse,“ ütles ta. Viiderfeld kinnitas, et samuti on tähtis märkida müügieesmärkide mitmekordset täitmist. 

Rademari uuele spordikaupade kollektsioonile tähelepanu tõmbamiseks loodud reklaamikampaania eesmärk oli kannustada avalikkust rohkem sporti tegema. Reklaamiklippide ülesvõtmisel kasutati erigrimmikunstniku teenuseid ja järelproduktsioonis digitöödeldi materjali programmiga Photoshop, mis andis tulemuseks erakordselt emotsionaalse visuaaliga kampaania.

Reklaami näidis:

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara