Dapon: lahkumise peapõhjus pole Panorama City

E.L.L Kinnisvara juhatuse esimehe kohalt lahkuva Aldo Daponi sõnul pole tema otsuse peapõhjus Panorama City arendusest loobumine.

"Otsus on kujunenud viimase poole aasta jooksul tulenevalt erinevatest asjaoludest, millest Panorama City projekti peatamine on küll üks, aga mitte peamine faktor, nagu Äripäeva pealkiri seda eksitavalt väidab," ütles Dapon.

Ta märkis, et on antud ametikohal töötanud üheksa aastat, mis on niigi pikk aeg, seda aga eriti arvestades pidevalt muutunud turuolukorda alates buumist kuni sügava majanduskriisini välja.

"Olen saanud kaasa aidata ettevõtte suurprojektide käivitamisse, mis on tänaseks üles ehitatud ja edukalt toimivad," sõnas Dapon. "Tunnen, et olen oma panuse andnud ning värskendus tuleb kasuks nii mulle endale kui ettevõttele. Kõigepealt soovin puhata ja pühendada aega oma perele, kes on mind viimaste aastate tiheda töögraafiku juures alati toetanud," rääkis ta.

Edasistest plaanidest on Daponi sõnul hetkel vara rääkida, kõigepealt tuleb üks töö lõpuni viia. "Ideid ja mõtteid on, aga nende osas pole veel lõplikku otsust langetanud. Plaan on kindlasti ka veidi puhata – viimased üheksa aastat on kulgenud selliselt, et korraliku puhkuse jaoks pole aega leidnud," ütles Dapon.

Aldo Dapon lahkub E.L.L. Kinnisvara juhatuse esimehe ametikohalt tulenevalt juhatuse liikme lepingu lõppemisest 3. aprillil. Daponi juhtimise perioodil on nii ettevõtte omakapital kui varade maht oluliselt kasvanud. Uue juhi leidmiseni täidab juhatuse esimehe kohustusi ettevõtte juhatuse liige ja finantsdirektor Taavi Ojala.

Osale arutelus

  • Alyona Stadnik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara