Eesti kaupmehed eelistavad ise uurida kliendi soove

Äripäeva kaubandusjuhtide teemaveeb kaubandus.ee viis märtsi keskel läbi uuringu suuremate kaubandusettevõtete seas, millest selgus, et suurem osa vastanud ettevõtetest ei telli turu-uuringuid vaid eelistavad ise uurida kliendi soove.

Uuringu tulemustes selgus, et väga paljud ettevõtted kasutavad ankeete ja küsimustikke kaupluses või uurivad klientide vajadusi kampaania raames.

Tule kuula uuringu täpseid tulemusi Tarbijakäitumise Aastakonverentsil 2014: Kuidas tarbijat tegelikult mõista?. Uuringu tulemustest selgub veel, et kui palju kasutatakse turu-uuringu ettevõtteid, millist infot nende käest saadakse, kelle teenuseid kasutatakse. Samuti saab vastuse küsimusele, et millist praktilist väärtust on ettevõtjad saanud mystery shoppingu kasutamisel

Vaata Tarbijakäitumise Aastakonverentsi 2014 kava ning loe 7 põhjust, miks tasub konverentsil osaleda.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara