Kaupmeeste Liidu uueks liikmeks sai Jungent Estonia

Alates aprillikuust kuulub Kaupmeeste Liitu uue liikmena müügi- ja turundusfirma Jungent Estonia OÜ.

Jungent on aktiivselt tegutsenud kaubanduses juba 22 aastat ja täna katab ettevõtte tegevusgeograafia lisaks Eestile tervet Baltikumi. Jungenti kaubavaliku moodustavad margitooted, mis oma tootegruppides on ülemaailmsed või kohaliku turu liidrid. Kaubagruppide hulka kuuluvad toidu- ja esmatarbekaubad, tööstuskaubad, alkohol ja Shell määrdeained.
 
„Kaupmeeste Liit ühendab erinevaid jae- ja hulgifirmasid ning seetõttu valmistab heameelt, et meie liikmeks astub pikaajalise tegutsemisstaažiga väga tuntud kaubandusettevõte,“ ütles Kaupmeeste Liidu tegevdirektor Marika Merilai.
 
Kaupmeeste Liit on asutatud 1996. aastal eesmärgiga esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub kokku 49 liiget. 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara