5 soovitust uuringute läbiviimiseks

Bauhof Grupi turundusdirektor Britte Maidra jagas Tarbijakäitumise Aastakonverentsil 5 soovitust, kuidas viia läbi uuringuid.

• Maidra soovitab kindlasti küsitlusi korraldada, sest tähtis on teada, mida kliendid meist arvavad.

• Ära jäta küsitluse koostamist turu-uuringu ettevõttele. Mõtle kindlasti kaasa ning küsi neid asju, mida sul on tarvis teada saada.

• Iga küsimuse juures esita endale küsimus – mis ma selle vastusega peale hakkan? Maidra sõnul on õigesti esitatud küsimus ettevõtte salarelv, kuna õigesti küsitud küsimus annab palju informatsiooni ning vastustest saab koostada tegevuskava.

• Välista kogemusega klientidele esitatud küsimustest keskmine või „ei oska öelda“ vastus. Maidra rääkis, et kui küsida inimeste käest, et kas nad soovitavad neid ja kui nad ütlevad, et EI, siis sellega ei ole midagi peale hakata. Kui küsida lisaks, et miks ei soovita, siis sellest saab ettevõttele ülesannete nimekiri.

• Kui muudatused on tehtud, anna aega mõju tekkimisele, ning küsi uuesti. Uuesti küsides saad teada, kas muudatused on mõjutanud klientide arvamust.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara