Ralph Lauren tuleviku osas pessimistlik

Tugeva hulgimüügi toel teatas moelooja Ralph Lauren headest esimese kvartali tulemustest, kuigi käesolevaks kvartaliks ootab firma prognoositud väiksemat käivet.

Aasta esimese kolme kuuga teenis Lauren puhaskasumina 153 miljonit dollarit ehk 1,68 dollarit aktsia kohta, vahendab MarketWatch. Aasta tagasi oli firma kasum 127 miljonit. Analüütikud ootasid kasumiks 1,63 senti aktsia kohta.

Moelooja kolme kuu käive kasvas aastases võrdluses 14% ja kerkis 1,87 miljardi dollarini. Firma enda käibe kasvu prognoos oli 10% kuni 12%.

Käibe kasvu taga oli firma hulgimüük, mille müügitulud kasvasid aastaga 24%, 983 miljoni dollarini. Firma sõnul aitas kasvule kaasa hea müük Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning Euroopas.

Käesolevaks kvartaliks prognoosib firma käibe kasvamist 3-5% jagu, mis jääb selgelt alla analüütikute oodatud 10% käibe kasvule. Majandusaasta peale ootab firma käibe kasvamist 6-8% ning analüütikud 8%.

Päeva esimeses pooles on Ralph Laureni aktsia New Yorgi börsil odavnenud 2,5%, kukkudes 148,2 dollarini. Aasta algusest on aktsia 16% miinuses.

Osale arutelus

  • Fredy-Edwin Esse, California

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara