Olerex investeerib tänavu ligi 5 miljonit eurot

AS Olerex ehitab sel aastal 4 uut teenindusjaama, lisaks renoveeritakse täielikult veel 4. Investeeringu kogumaht on ligi 5 miljonit eurot.

„Tänapäeval pole tankla pelgalt koht, kus ainult oma sõidukit tankida – konkurentsis püsimiseks tuleb pakkuda nii-öelda täispaketti sõidukitele kui ka nende omanikele,“ sõnas AS Olerexi turundusjuht Liina Kivimägi. „Öeldakse, et esimese ostu teeb inimene alati silmadega, seetõttu on alati vajalik käia ajaga kaasas, olla kliendile silmatorkav ning meeldejääv.“

„Kõige suurem investeering Olerexi jaoks on Õismäe uus teenindusjaam, mis avatakse augustis,“ rääkis Kivimägi. Ta kinnitas, et avatavates tanklates olemas kõige kaasaegsemad võimalused oma auto igakülgseks hooldamiseks.

Olerexi uutes teenindusjaamades on Eesti ainsad klaasipesutankurid.

Uutest teenindusjaamadest avab uksed kõige esimesena Õismäe teenindusjaam augustis, seejärel Põlva teenindusjaam oktoobris. Koogu, Kuressaare ja Aovere teenindusjaamade renoveerimistööd lõppevad juunis.

AS Olerex on 1994. aastal asutatud Eesti kütusefirma, kelle müügivõrku kuulub 48 täisteenindusjaama ja kiirtanklat üle Eesti. AS Olerex kuulub Eesti suurimate kütuse jaemüüjate hulka ning annab tööd ligi 300 inimesele.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Blogid

Statistika

Teabevara