River Island: Virusse jääb hetkel ainuke kauplus Baltikumis

Rõivakaupluse River Islandi piirkonnajuht Jeanette Dalby ütles, et neil ei ole hetkel plaanis rohkem Baltikumis laienede ning Viru Keskuse kauplus jääb hetkel ainukeseks.

Dalby rääkis, et nad valisid just Baltikumis kaupluse avamiseks Tallinna, sest selle demograafiline asukoht sobib neile kõige rohkem. „Siin on palju moeteadlike kliente, kes otsivad alati midagi uut ja värsket,“ rääkis Dalby.

„Kaupluse avamise protsess võib kesta kuni üks aasta, kuid meie jaoks on tähtis, et leiaksime kauplusele õige asukoha,“ ütles ta ning lisas, et Viru Keskus sobib meile väga hästi, sest see on Tallinna moe keskuseks.

River Islandi kauplustes valitseb lõbus keskkond, pakkudes klientidele erilisi tooteid. „Meil on alati midagi uut, värsket ja trendikat,“ sõnas piirkonnajuht. Ta kinnitas, et nad ei võta ennast, kui brändi väga tõsiselt ja see väljendub ka kaupluse lõbusas keskkonnas. Kolme sõnaga võib River Island iseloomustada, kui lõbus, moodne ja värske.

Dalby sõnul ei ole neil hetkel plaanis rohkem Baltikumis laieneda. „Kui praegune kauplus Viru Keskuses on edukas, siis me mõtleme sellele, kuid uue kaupluse puhul on väga tähtis asukoht ja õige ajastus,“ kinnitas ta.

„Kõik, mida me teeme on River Islandi jaoks suur saavutus – hetkel avasime uue kaupluse uuel turul Rihanna värke kollektsiooniga,“ sõnas Dalby.

River Island kasutab enda mõningates kauplustes iPadide lahendust, mille abil saavad kliendid vaadata tervet kollektsiooni. „Osades kauplustes on ka tweetivad peeglid, mille abil saavad kliendid ennast valitud rõivaesemega twiitida.“ Piirkonnajuhi sõnul on River Islandi jaoks sotsiaalmeedia väga oluline kanal, mille kaudu nad suhtlevad klientidega ning pakuvad neile kõige uuemaid tooteid. "

„Samuti on meil võimalus kliki ja korja kokku teenus, mis tähendab siis seda, et kui tellid e-kauplusest toote, siis saad sellele järgi minna soovitud River Islandi kauplusesse,“ rääkis Dalby.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara