Maxima maksis ettevõtte töötajate lapsele stipendiumi 

Maxima Eesti töötajate peredes kasvavatele 4.-11. klassi õpilastele suunatud stipendiumiprogrammi raames sai täna lõppenud kooliaastal igakuist 30 euro suurust stipendiumi rekordiline arv lapsi – hea õppeedukuse eest maksti mõlemal poolaastal stipendiumi enam kui 100 koolilapsele.

“Alates stipendiumiprogrammi “Maximalist” käivitamisest 2011. aasta sügisel on igakuise stipendiumi saajate arv igal õppeaastal suurenenud ning tänavu oli vähemalt 4,6-pallise keskmise hindega lapsi rekordilisel arvul,” lausus Maxima Eesti personalijuht Elsa Niglas. “Kokku oli stipendiumisaajaid aasta peale 220.”

Niglase sõnul on nii stipendiumisaajate kui ka nende vanemate tagasiside sellisele tunnustusele väga positiivne. Üheltpoolt on see personalijuhi sõnul tunnustuseks lapsevanematest kolleegidele ning teisalt kindlasti motiveerib koolilapsi kõikjal Eestis heade hinnete nimel pingutama.

“Uurisime õpilastelt ka seda, milleks stipendiumi kasutatakse ning väga paljud eelistavad raha kohese ärakulutamise asemel mitme kuu jooksul koguda, et siis korraga midagi suuremat osta,” märkis Niglas. “Näiteks paljud lapsed koguvad stipendiumiraha mõne elektroonikaseadme – telefon, arvuti, tahvelarvuti – soetamiseks.”

Kõikide Maxima Eesti töötajate 4.-11. klassides õppivad lapsed saavad igakuisele stipendiumile taotlusi esitada kahel korral aastas – sügisel kooliaasta alguses ning talvise koolivaheaja järel.

Stipendiumi makstakse lastele, kelle keskmine hinne on viiepallisüsteemiga hindavates koolides 4,6 või enam. Igakuist 30-eurost stipendiumi makstakse kooliaasta jooksul septembrist juunini.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara