Esimene taimetoitlaste jaekett

Endine lihaarmastaja, sakslane Jan Bredack pani 2011. aastal Berliini püsti maailma esimese taimetoitlaste jaeketi – nüüd loodab ta avada kümneid filiaale üle Euroopa.

Bredack muutus 2009. aastal taimetoitlaseks ning tal tekkis idee teha esimene jaekett pärast sõite Skandinaaviasse, USAsse ja Venemaale, vahendab Tarbija24 The Localis kirjutatut. Otsus avada vegan-supermarket tuli Bredacki sõnul siis, kui ta nägi, kui palju erinevaid vegan tooteid mujal maailmas toodetakse ning ta leidis, et tavapoest oli raske taimetoitlaste kaupa osta.

Veganzil on praegu kaks supermarketit Berliinis, kolmas avatakse sel aastal. Samuti on poed olemas Hamburgis, Münchenis ja Frankfurdis. Venganzi poode on plaanis avada Leipzigis ja Essenis, Stuttgardis, Colognes, Hannoveris ja Düsseldorfis ning esimene supermarket väljaspool Saksamaad Viinis. .

 

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara