Harju Tarbijate Ühistu avab Miiduranna Konsumi

Harju Tarbijate Ühistu avab 11.juunil Miiduranna Konsumi, mis on ETK Grupi kuues seda ketimärki kandev supermarket Tallinnas – kokku on Eesti suurimasse kaupluste perekonda kuuluvaid Konsumeid 86.

„Esimese pealinna Konsumina rakendame Miiduarannas ka nn self-scan süsteemi, kus Säästukaardi klient saab kauba müügisaalis ise mugavalt kaasaskantava triipkoodilugejaga skaneerida ja ostu eest iseteeninduskassas tasuda,“ ütles Harju Tarbijate Ühistu esimees Jaan Marjundi. „Iseteeninduskassa kasutamiseks on vaja kaupluses või Säästukaardi iseteeninduskeskkonnas internetis sõlmida vastav leping.“

Merivälja ja Viimsi elanikele suunatud supermarketis on müügisaali pinda 2048m2, investeering uue kaupluse rajamiseks oli 4,5mln eurot. Miiduranna Konsumis saab tööd ligi 40 inimest.

Miiduranna kauplus on ETK Gruppi kuuluva Harju Tarbijate Ühistu 13 Konsum, kokku on ühistul kauplusi 19. Sel aastal rekonstrureerib Harju Tarbijata Ühistu Jüri Konsumi ja Tõdva AjaO ning avab aastal lõpus uue Konsumi Murastes. 

100% Eesti tarbijatele endile kuuluv ETK on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. ETK Grupis tegutseb 19 tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget. 20protsendilise turuosaga ETK Grupp on Eesti jaekaubandusturu liider.  ETK Grupi kuulub üle Eesti enam kui 350 kauplust, millest suurema osa moodustavad toidu- ja esmatarbekauba ketikauplused Konsum, Maksimarket ning AjaO.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara