Säästukaart Pluss pakub alternatiivi pankadele

ETK Grupi kliendikaardi Säästukaart Pluss pakub maapiirkondade klientidele võimalust võtta sularaha välja ETK Grupi kauplustes üle Eesti.

„Sularaha väljavõtmise teenust saab kasutada kõigis ETK Grupi kauplustes, kokku on Säästukaart Plussi omanikel võimalik seda teha enam kui 350 kohas üle Eesti,“ ütles ASi ETK Finants juhatuse esimees Piret Paulus. „Ajal, kui võõrpangad eriti maapiirkonnas oma kontoreid ja sularahaautomaate järjest sulgevad, on huvi Säästukaart Plussi sularahateenuse vastu olnud kasvav.“

Pauluse sõnul ei konkureeri Säästukaart Plussi sularahateenus otseselt pankadega, vaid on pigem alternatiiviks ja mugavaks võimaluseks piirkondades, kus kliendil oma kodupanga teenuse kasutamine on takistatud. „Seepärast on ka Säästukaart Plussi sularahateenus hinnastatud selliselt, et teenus oleks odavam kui võõra panga automaadist raha võtmine,“ ütles Paulus.

Säästukaart Pluss on ETK Grupi püsikliendi maksekaart, mis on aktiivses kasutuses ligi 60 000 kliendil. Kokku on Eesti ühe suurema kliendilojaalsusprograami – Säästukaardi – kasutajaid üle 470 000.

Alates eelmise aasta märtsist, kui Säästukaardi programm uuenes ja klientidele makstavad boonused suurenesid, on Säästukaardi kliendid kogunud enam kui 6 miljoni euro eest boonusraha, mida nad saavad kasutada ostude eest tasumiseks.

100% Eesti tarbijatele endile kuuluv ETK on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. ETK Grupis tegutseb 19 tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget. 20protsendilise turuosaga ETK Grupp on Eesti jaekaubandusturu liider.  ETK Grupi kuulub üle Eesti enam kui 350 kauplust, millest suurema osa moodustavad toidu- ja esmatarbekauba ketikauplused Konsum, Maksimarket ning AjaO.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara