Osta.ee müüb vihmausside valmistatud mulda 

Ostu-müügiportaal Osta.ee pani müüki Delikatessmulla, mida vihmaussid toodavad loomasõnnikust.  

“Tahtsin hakata Delikatessmulda müüma e-poes, kuid pidasin selle loomist esialgu keerukaks," ütles Ekseloni juhataja Ülle Mäede. Ta lisas, et seejärel jõudis ta osta.ee-ni ning väikesed jaemüügikulud võimalsasid tal seal kiiresti müüki alustada. 

Osta.ee haldusdirma Allegro Baltics juht Gunnar Valge hinnangul võiks veebis olla saadaval muld neile, kes ei vaja seda koormatega ning hobipõllumajandusega tegelejaid on palju.

“Vihmaussid söövad pool aastat laagerdunud hobusesõnnikut ja toodavad niimoodi taimede viljakust kaks korda tõstvat huumust, mida segatakse mullaga. Delikatessmuld sobib hästi ökost lugu pidavale väikepõllumehele, aiapidajale ja ka rõdul või aknalaual potis kasvatajale,” selgitab Mäede delikatessmulla tekkeprotsessi.

Osta.ee on ostu-müügikeskkond internetis, millel on üle 260 000 registreeritud ning autenditud kasutaja ning 600 000 eri külastajat iga kuu. Keskkonnas tehakse iga kuu keskmiselt 1,5 miljoni euro väärtuses tehinguid. Osta.ee teeb piraatlusega võitlemiseks koostööd mitme kaubamärgi ja ametiasutusega. Osta.ee kuulub koos kinnisvaraportaaliga KV.ee ettevõttele Allegro Baltics.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara