ProLog hakkab välja andma ostujuhtide kutsetunnistust

Eesti Ostu- ja Tarneahelate Juhtimise Ühing (ProLog) otsustas võtta fookusesse ostjate ja ostujuhtide koolitamise, arendamise ja ka kutsestandardi alusel omistatava kutseeksamite sooritamise, mille alusel antakse kutsetunnistus.

ProLogi esindaja Emöke Sogenbitsi sõnul on ostujuhtimisest ning ostjate ja ostujuhtide koolitamise vajadusest räägitud juba aastaid. Järgneb Emöke Sogenbitsi kommentaar.

Logistikuid ja tarneahelate juhte koolitab TTÜ, samuti on korraldatud ostu- ja tarneahelate juhtimisele pühendatud seminare ja koolitusi, kuid tundub, et tööpõld sel alal on siiski veel lai.

Kõik praegu ostuga tegelevad inimesed ei lähe kindlasti omandama bakalaureuse- või magistrikraadi, koolitustest-seminaridest jäävad alles materjalid ja mälestused kohtumistest sama ala esindajatega, kuid midagi on ikka puudu... Ja kuidas saavad tööandjad valida erinevate kandidaatide vahel? Kogemuste alusel? Kuid ettevõtted ja neis omandatud kogemused on ju nii erinevad?

Sellest tulenevalt otsustas ProLog hakata välja andma ostujuhtide kutsetunnistust.

Loe edasi Tööstusuudiste teemaveebist.

Osale arutelus

  • Emöke Sogenbits, Raigo Neudorf

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara