Amazon.com avab esimese kaupluse

Amazon.com plaanib jõuludeeelsel perioodil  avada esimese kaupluse Manhattanil New Yorgis, Ameerikas.

Kaupluse avamine on planeeritud jõulude eelsesse perioodi just seetõttu, et siis on linnas väga palju turiste, vahendab IGD. Kaupluse asukoht, Empire State Buildingu lähedal, ongi valitud just selle järgi, et sinna pääseks väga kergelt jalgsi ligi ning klientidel oleks võimalik osta ja tellida kaupu ka siis, kui nad ei ole kodus.

Wall Street Journal usub, et selles kauplusest saab ka miniladu, kuhu kliendid saavad enda tellitud kaubale järele tulla. Kiirem kaubatarne on e-kauplejatele võtmetähtsusega ning sellega on võimalik eristuda. Viimase näitena hakkas Amazon pakkuma põhiturgudel ka pühapäevast kaubatarnet.

Amazon on tegelikult ennem ka tegutsenud tavakaubandusest, kui avas postikapid Suurbritannias ja Ameerikas ning tegi koostööd DHLiga, kus neil oli väljastuspunkt FamilyMartis Jaapanis.

New Yorgi kauplus on esimene brändidud kauplus, kuid vähetuntud fakt on see, et Amazonil oli eelnevalt ka ilusalong Manhattanil, mis suleti käesoleva aasta aprillis.

Amazoni tegevjuht Jeff Bezos on öelnud, et nad avavad kaupluse kui nad suudavad seda eriliselt ja innovaatiliselt teha. Amazonil on range maine, madalad hinnad, innovatsioon ja veebipõhine klienditeenindus ning kõik hoiavad silma peal Amazoni kauplusel, et teada saada, kuidas tal hakkab minema.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara