Baltika püsikliendiprogramm katab tänaseks tervet Baltikumi

Sellel nädalal lansseeris Baltika Lätis juba varem Eestis ja Leedus kasutusele võetud rõivabrände ühendava püsikliendiprogrammi AndMore.

Monton, Mosaic, Bastion, Baltman, Ivo Nikkolo ja Blue Inc London kaubamärke Baltikumis ühendav boonusprogramm on praeguseks kasutusel kõikides Balti riikides ning sellega on tänaseks liitunud juba üle 120 000 inimese.  

Esmalt lansseeriti AndMore boonusprogramm mai keskel Eestis, kuu hiljem – juunis, muutus AndMore kättesaadavaks Leedu klientidele ning 13. oktoobrist käivitus boonusprogramm ka Lätis. Baltika hindab senist käivitusperioodi edukaks – AndMore boonusprogrammiga on tänaseks liitunud üle 120 000 kliendi, neist 73 000 Eestis ja 47 000 Leedus.  Boonusprogrammi kasutajate poolt on selle käivitamisest alates sooritatud üle 221 000 ostu kogusummas üle 10 miljoni euro.

„Inimesed hindavad oma igapäevaelu korraldamisel mugavust ja paindlikkust – just seetõttu sai AndMore boonusprogramm ka loodud,“ sõnas Baltika turundus- ja müügidivisjoni direktor Kati Kusmin. „Oleme kokku pannud atraktiivse eeliste paketi nii olemasolevate klientide kui ka nende jaoks, kes püsikliendi staatust senini oluliseks ei ole pidanud. Iga kolmas AndMore boonusprogrammiga liitunu nii Eestis kui Leedus on meie jaoks täiesti uus püsiklient,“ lisas Kusmin.

„Tundub, et AndMore programmi paindlikkus sobib hästi eestimaalaste ootustega,“ sõnas Kusmin. Kokku on Leedus ja Eestis pea viie kuu jooksul ostude tegemiseks kasutatud 330 000 euro väärtuses AndMore boonuseid. „Üle kahe kolmandiku sellest ehk 220 000 eurot on käiku läinud Eestis. Võib öelda, et eestimaalased on kodumaiste kaubamärkide eelistamisest saanud pea veerand miljoni euro väärtuses otsest võitu,“ sõnas Kusmin.

Suur osa boonusraha on klientide kontodel veel ootel – viie kuu jooksul alates käivitamisest on kliendid oma kontodele kogunud 870 000 euro väärtuses boonusraha. „Kulutamisega kiiret ei ole, sest boonuseurod kehtivad kuni 6 kuud alates viimasest ostust. Saadame kõikidele klientidele, kes on soovinud, ka boonusraha aegumise eel meeldetuletuse, et kogutud boonus unustamise tõttu kaotsi ei läheks,“ tõi Kusmin välja.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara