Baltika püsikliendiprogramm katab tänaseks tervet Baltikumi

Sellel nädalal lansseeris Baltika Lätis juba varem Eestis ja Leedus kasutusele võetud rõivabrände ühendava püsikliendiprogrammi AndMore.

Monton, Mosaic, Bastion, Baltman, Ivo Nikkolo ja Blue Inc London kaubamärke Baltikumis ühendav boonusprogramm on praeguseks kasutusel kõikides Balti riikides ning sellega on tänaseks liitunud juba üle 120 000 inimese.  

Esmalt lansseeriti AndMore boonusprogramm mai keskel Eestis, kuu hiljem – juunis, muutus AndMore kättesaadavaks Leedu klientidele ning 13. oktoobrist käivitus boonusprogramm ka Lätis. Baltika hindab senist käivitusperioodi edukaks – AndMore boonusprogrammiga on tänaseks liitunud üle 120 000 kliendi, neist 73 000 Eestis ja 47 000 Leedus.  Boonusprogrammi kasutajate poolt on selle käivitamisest alates sooritatud üle 221 000 ostu kogusummas üle 10 miljoni euro.

„Inimesed hindavad oma igapäevaelu korraldamisel mugavust ja paindlikkust – just seetõttu sai AndMore boonusprogramm ka loodud,“ sõnas Baltika turundus- ja müügidivisjoni direktor Kati Kusmin. „Oleme kokku pannud atraktiivse eeliste paketi nii olemasolevate klientide kui ka nende jaoks, kes püsikliendi staatust senini oluliseks ei ole pidanud. Iga kolmas AndMore boonusprogrammiga liitunu nii Eestis kui Leedus on meie jaoks täiesti uus püsiklient,“ lisas Kusmin.

„Tundub, et AndMore programmi paindlikkus sobib hästi eestimaalaste ootustega,“ sõnas Kusmin. Kokku on Leedus ja Eestis pea viie kuu jooksul ostude tegemiseks kasutatud 330 000 euro väärtuses AndMore boonuseid. „Üle kahe kolmandiku sellest ehk 220 000 eurot on käiku läinud Eestis. Võib öelda, et eestimaalased on kodumaiste kaubamärkide eelistamisest saanud pea veerand miljoni euro väärtuses otsest võitu,“ sõnas Kusmin.

Suur osa boonusraha on klientide kontodel veel ootel – viie kuu jooksul alates käivitamisest on kliendid oma kontodele kogunud 870 000 euro väärtuses boonusraha. „Kulutamisega kiiret ei ole, sest boonuseurod kehtivad kuni 6 kuud alates viimasest ostust. Saadame kõikidele klientidele, kes on soovinud, ka boonusraha aegumise eel meeldetuletuse, et kogutud boonus unustamise tõttu kaotsi ei läheks,“ tõi Kusmin välja.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara