Apotheka lojaalsusprogrammiga on liitunud üle 200 000 kliendi

Mais Eesti suurimas apteegiketis lansseeritud kliendikaarti on saatnud suur menu – tänaseks on kaardi teinud enam kui 200 000 püsiklienti. Neist enam kui pooled on liitunud ID-kaardiga.

Kaubamärgi turundusjuhi Mervi Lille sõnul algab hea kaart läbimõeldud pakkumisest, sest kõigi klientide löömisest ühe vitsaga ei tõuse tulu ei ärile ega kliendile.

Kuna Apothekas on kliendigruppe palju, on erinevad ka hüved. Lill toob näitena, et kui alla 60 aastastele kogub Apotheka kaart a-raha, mida saab kasutada järgmiste ostude eest tasumiseks, siis eakatele annab kliendikaart kohest allahindlust. Pereinimestele kingitakse lapse sünni puhul beebipakk, mille on saanud juba 5000 pere.

“Ebaratsionaalne on pakkuda kõigile samu hüvesid,” hindab Lill. Tema sõnul on edukad lojaalsusprogrammid need, mille pakkumised on kliendile relevantsed.

Teine oluline edutegur on Apotheka kliendikaardi puhul see, et kaardi tegemine on väga lihtne. “Pakkusime võimalust liituda ID-kaardiga ning teha seda ka internetis ning mobiiltelefoniga,” tutvustas Lill võimalusi. Tema sõnul hinnatakse ID-kaardi põhist kliendikaarti kõrgelt – selle valiku on teinud enam kui pooled kliendid. Kokkuhoiu kohaks on nii väiksem kaardikulu kui ka kaarte väljastavate apteekrite tööaeg.

Et kaart ei jääks rahakotti tukkuma, kehtivad selle hüved ka Apotheka Netiapteegis, mis on vähem kui aastaga muutunud oluliseks ilu- ja tervisetoodete müügikanaliks.

Apotheka turundusjuht Mervi Lill räägib tervisekaupade turundusest 12. novembril 2014 turunduskonverentsil WAZZAP. Tutvu programmiga: WAZZAP? TURUNDUSTRENDID 2015

 

 

Osale arutelus

  • Silja Oja

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara