Kaubamaja avas jõuluperioodiks e-poe

Osturalli e-poe positiivne tagasiside ajendas Kaubamajal avama jõulukingituste e-poe.

„Klientide tagasiside Osturalli e-poele on olnud igati positiivne ja võib julgelt öelda, et osa klientidest eelistab ostusagina vältimiseks teha oma ostud internetis,“ rääkis Kaubamaja tegevdirektor Erkki Laugus. Ta julgeb arvata, et e-kaubandus on trend, millega tänapäeva kaupmees peab paratamatult kaasa minema.

Lauguse sõnul on Kaubamaja e-poe tegemisel peetud silmas, et klient leiaks oma eelistustele vastava kingituse võimalikult kiiresti. „Kingitusi on võimalik sorteerida kingisaaja soo, hobide, vanuse või hoopis kingituse maksumuse järgi – just nii, nagu keegi eelistab,“ selgitas Laugus.

Kaubamaja E-kingipood on avatud 31. detsembrini 2014.

Kaubamaja AS on Tallinna Kaubamaja Gruppi kuuluv ettevõte, kuhu kuuluvad veel Selver AS, Selver Latvia SIA, Kulinaaria OÜ, Topsec Turvateenused OÜ, Viking Security AS, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ, SIA TKM Latvija, KIA Auto AS, AS Viking Motors, KIA Auto UAB, Forum Auto SIA, TKM Auto OÜ, OÜ TKM Beauty, OÜ TKM Beauty Eesti, AS TKM King ning Rävala Parkla AS. Tallinna Kaubamaja kontserni 2013. aasta käive oli 499 miljonit eurot. Ettevõtte aktsiad on alates 1996. aastast noteeritud Tallinna Börsil.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara