Ülemiste keskus laiendas parkimisvõimalusi

Nädalavahetuseti saavad Ülemiste keskuse külastajad parkida tasuta oma auto keskuse läheduses asuvasse Lõõtsa tänava parklasse. Parklast keskusesse toob külastajad iga kümne minuti järel väljuv eribuss.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on uuenenud Ülemiste keskus ostu- ja ajaveetmispaigana populaarsem kui esialgu ennustatud. „Keskuse külastate hulk on väga suur – pered veedavad siin nädalavahetuseti tunde, millest tulenevalt on vaja täiendavaid parkimiskohti," ütles Pärnits. 

Koostöös Ülemiste City’ga laiendati külastajate nädalavahetuse parkimisvõimalusi keskusest veidi eemal asuvasse parklasse sissesõiduga Lõõtsa tänavalt. Pärnits selgitas, et täiendavad parkimiskohad asuvad moe- ja perekeskusest vaid 400 meetrit eemal ning parkimiskohta aitavad leida EuroParki liiklusreguleerijad. Täiendavatele kohtadele saab parkida viissada autot. Parklast keskusesse toob kõiki soovijaid eribuss.

Pärnits lisas, et täiendavate parkimiskohtade võimalust katsetas keskus esmakordselt möödunud nädalavahetusel. „Lisandunud parkimiskohad olid keskuse külastajatele positiivseks üllatuseks ja saime rohkesti head tagasisidet. Kõik soovijad said oma auto kiiresti ilma lisastressita ära parkida ning keskusesse liikuda,“ ütles keskuse juht.

Jätkuvalt saab parkida auto ka keskuse esisesse parklasse või Suur-Sõjamäe tänava pool asuvasse parkimismajja, kus on kokku 1350 parkimiskohta.

Ülemiste keskus on Eesti suurim moe- ja perekeskus, milles on 210 kauplust ja teeninduskohta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara