Murastes avab uksed Konsum koos ehituskauplusega

Harju Tarbijate Ühistu avab kolmapäeval Harjumaal Murastes Konsumi, mis on kuues tänavu avatud selle ketimärgi kauplus. Kaupluses on müügisaalis avatud ka E-Ehituskeskuse osakond.

Harju Tarbijate Ühistu esimees Jaan Marjund rääkis, et lisaks mõnusale kodupoele on ka Muraste kaupluses avatud E-Ehituskeskuse osakond, kust saavad kliendid osta ehituskaupu.  Muraste Konsumis on kokku enam kui 1000ruutmeetrit müügipinda ning kauplus annab tööd 20 inimesele.

Kaupluses on klientidel kasutada ka nn self-scan süsteem, kus Säästukaardi klient saab kauba müügisaalis ise mugavalt kaasaskantava triipkoodilugejaga skaneerida ja ostu eest iseteeninduskassas tasuda. Iseteeninduskassa kasutamiseks on vaja kaupluses või Säästukaardi iseteeninduskeskkonnas internetis säästukaart.ee sõlmida vastav leping.

Lisaks toidu-, esmatarbe- ja ehituskaubale on uues kauplusehoones ka lillepood, sushikohvik ja apteek.

Muraste Konsum on 88. seda ketimärki kandev pood, sel aastal on uus Konsum avatud veel Tartus, Narvas, Tallinnas Miidurannas, Narvas, Avinurmes ja Saugal.

100% Eesti tarbijatele endile kuuluv ETK on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. ETK Grupis tegutseb 19 tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget. 20protsendilise turuosaga ETK Grupp on Eesti jaekaubandusturu liider.  ETK Gruppi kuulub üle Eesti enam kui 350 kauplust, millest suurema osa moodustavad toidu- ja esmatarbekauba ketikauplused Konsum, Maksimarket ning AjaO. E-Ehituskekuse ketimärki kandvaid kauplusi on 20.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara