Lasnamäel avati uus Maxima XX supermarket

Neljapäeval avati Lasnamäel Paepargi elamurajoonis uus Maxima XX  supermarket, 1715 ruutmeetri suuruse müügisaaliga kaupluse rajamisega loodi kokku ligikaudu 100 uut töökohta. 

“Paepargi Maxima avamisega kasvas meie Tallinnas asuvate XX formaadi supermarketite arv kuueni ja kaupluste koguarv Eestis 74 poeni,” lausus Maxima  Eesti tegevdirektor Vaidotas Pacesa. 

Pacesa sõnul on uus supermarket logistiliselt väga mugavas asukohas, sealhulgas hästi ligipääsetav linnaosa tuiksoonelt Laagna teelt. “Paepargi Maxima XX asukoht on hästi ligipääsetav nii antud piirkonna praegustele elanikele kui ka üha arenevasse Paepargi elamurajooni kolivatele inimestele.”

Maxima investeeris neljapäeval avatud Paepargi supermarketi rajamisse kokku ligikaudu miljon eurot, kaupluse avamisega luuakse kokku ligi 100 uut töökohta. 

Paepargi Maxima XX supermarketi müügisaali pindala on 1715 ruutmeetrit.

Paepargi Maxima XX on kaubandusketi kuues supermarket Tallinnas. Esimene XX formaadi supermarket avati 2012. aastal Ümera teel ning sellest järgmine sama aasta novembris Smuuli teel. Mullu detsembris avati põhjalikult renoveeritud supermarket Õismäe tee 46. 

Tänavu oktoobris avati XX supermarket Mustamäel Tammsaare tee 33 ning detsembri alguses XX supermarket Põhja-Tallinna linnaosas Stroomi kaubanduskeskuses. 

Paepargi 57 rajatud kahekorruselise kaubanduskeskuse ehitas AS Merko Ehitus Eesti, hoone suletud netopind on ligikaudu 2900 ruutmeetrit. Maxima XX supermarketi kõrval paiknevad hoones ka erinevad väiksemad kaubandus- ja teeninduspinnad – apteek, lemmikloomakauplus ja pizzarestoran. 

Lisaks kaubanduskeskuse hoonele rajas Merko Ehitus Eesti hoone juurde parkla koos valgustuse ja haljastusega. Ehitustööd algasid tänavu aprillis ning need lõpetati novembris. 

Maxima kauplusteketti kuulub Eestis kokku 74 kauplust. Ettevõttes töötab kokku üle 4000 inimese.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara