ETK turundusdirektor läheb Tamrosse

Alates märtsist läheb ETK turundusdirektor Andres Lember tööle ravimite hulgimüügiettevõttesse Tamro Baltic.

Lember asub märtsikuust tööle Tamro Balticsi turundus- ja kommunikatsioonijuhina ning ta usub, et Baltimaade juhtiva ravimimüüja kolme riigi ettevõtete turundus- ja kommunikatsioonitegevuste strateegiline juhtimine toob ta tööellu põnevamad ülesandeid rohkemgi kui jaekaubandus. "Üks Eesti paremaid tippjuhte on mulle õpetanud lihtsa, kuid geniaalse eesmärgi: olla oma valdkonna parim," ütles Lember. Ta kinnitas, et selle ambitsiooni võtab ta kaasa ka uude ametisse – Tarmo turundus peab olema Eesti, Läti ja Leedu ravimiäris parim.

"Eesti suurima jaekaubanduse grupi turunduse juhtimine on pakkunud palju huvitavaid projekte ja mõnusat pinget. See on olnud minu jaoks väga suurt loomisrõõmu andev aeg," rääkis Lember. Tal on hea meel selle üle, et tehtud töö tulemuslikkust kinnitavad ka ETK Grupi äritulemused. "Oleme jätkuvalt turuliidrid ning suutnud teravas konkurentsiolukorras oma turuosa koguni kasvatada. Samuti kasvas eelmisel aastal ETK Grupi kauplusest tehtavate ostude arv, samal ajal kui makrotrendid ja uuringud näitavad, et poes käiakse keskmiselt harvem kui mõni aasta tagasi (ja ostetakse korraga rohkem). Lojaalsusprogramm kasvab samuti ja tublit tulemust teevad ka ETK kampaaniad."

Andres Lember töötas ETK turundusdirektorina 2 aastat. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara