Kaubandustehnoloogia trendid New Yorgist 

Jaekaubanduse konverents New Yorgis
Jaekaubanduse konverents New Yorgis

Nixor EE tegevjuht Imre Reinson külastas 11.01 - 14.01.2015 Ameerika Ühendriikides New Yorgis iga aastast jaekaubanduse konverents/expot "NRF Retail's Big Show 2015 - Big Picture", mis toimus juba 104. korda.

Lego poes on pakendi sisu võimalik ekraanilt näha. Infokiosk tuvastab pakendi järgi komplekti ja kuvab ekraanil klotsidest kokkupandud 3D mudeli.

 

Skanneri pilditöötluse tarkvara tuvastab valeraha kahtluse. Uuematel skanneritel on peagi võimalik teha tarkvara uuendusi ja integratsiooni, et info kuvatakse ekraanile.

 

Siin taustal on ekraan, millelt on näha, et igapäevane messikülastaja saavutab tulemuseks 174% kiirema skaneerimie kui elukutseline kassiir. Terve pakend on kood ning kassiiril ei ole tarvis otsida EAN koodi ja see muudab toodete kassast läbilaskmise kiiremaks. Seda tehnoloogiat tutvustati Nixor Connects Baltic Tehnoloogiapäeval.  

 

VIDEO: Datalogic Jade 360 skanner. Erinevates maades on tehtud mitmeid pilootlahendusi ning mitmete kassasüsteemide partneritega on sõlmitud koostöölepingud, et seda skannerit kasutusele võtta.

Display Data (ZBD) elektroonilised hinnasildid on Nixoril kasutusel 2008 aastast. Neile on igal aastal tehtud uuendusi ja täiendusi ning järgmine põlvkond on värviekraanidega.

 

Järjekorrasüsteem kaupluses, kus kassad on tihedalt "kokku pakitud” ja kliendid ootavad ühes pikas järjekorras. Ekraanilt on näha kassanumber, kuhu minema pead, lisainfoks ja paremaks orienteerumisks ka kassa värv.

 

Mini iseteeninduskassa Toshibalt. Tegelikult võib kasutada ükskõik millist mööblit, mis kaupluse sisedisaini kontseptsiooniga sobib, sest selle tarkvara ja vajaliku riistvara saab sinna kerge vaevaga paigaldada. 

Messil oli veel palju väiksemaid ja suuremaid riistvara-tarkvara tootjaid/arendajaid. Tutvustati turvatehnoloogiaid, videoanalüütikat kaupluste hot-spot ja cold-sport analüüsiks, globaalse turu haldamiseks vajalikke logistika süsteeme ja palju muud.
 

Osale arutelus

  • Imre Reinson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara