Stockmann: toidu osas arvestame kohaliku nõudlusega

Stockmanni müügigrupijuht Hille Nurme ütles, et toidu ostuprotsess on neil kõige kiirem ja paindlikum ning seal nad arvestavad kohaliku nõudlusega.

Stockmanni müügigrupijuht Hille Nurme rääkis, et Stockmanni kaubamajja ostetakse enamus rõivaid ja tarbekaupu läbi Soome asuva ostukontori. „Kohalikud sisseostjad on meil Tallinnas toidu, kosmeetika ja elektroonika alal,“ rääkis ta. Lisades, et nendel aladel on ka ostuprotsess kõige kiirem ja paindlikum, kus nad saavad arvestada just konkreetse turu nõudlusega.

Nurme ütles, et nende jaoks on väga tähtis toodete kvaliteet, tarnekindlus ja erilisus. Nad valmistavad omatoodangut gurmee ja liha/kala osakondade jaoks ning nendes osakondades moodustab omatoodete osakaal ligikaudu 75%.

Stockmannis kogutakse kõik saadetud pakkumised kokku ning üle nädala vaadatakse need läbi. Seejärel tehakse otsus ning teavitatakse sellest ka pakkujat. „Me ostame kaupu ligikaudu 400 ettevõtte käest,“ ütles Nurme. Lisades, et enamus firmade sortiment tuleb neile läbi hulgimüügifirmade.

„Meil on üks toidukaupade sisseostja, kellel on meeskonnas veel 8 erinevate ülesannetega assistenti,“ ütles Nurme.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara