Strateegiline abimees igale juhile

Raamat „50 edumudelit“ koondab endasse mudelite raudvara, millest enamik tugineb laialt tuntud ja tunnustatud ning ajahambale hästi vastu pidanud populaarsetele strateegiatele.

Raamatus on mudelid tabavalt ja lühidalt lahti seletatud ning iga mudelit illustreerib näitlik skeem, mis aitab küsimusi ja nende lahendamise põhimõtteid visualiseerida.
Iga päev tuleb meil vastu võtta pisikesi otsuseid. Kuid nende kohal kõrguvad ka veel keerulisemad küsimused: kuidas motiveerida oma meeskonda? kuidas töötada tõhusamalt? või mis on õieti see pika saba mudel, millest alailma räägitakse? Mudelid aitavad luua süsteemi ja selle abil keerulist olukorda lihtsustada. Need aitavad müra seest välja selekteerida, mis on oluline, ja sellele keskenduda. Mikael Krogeruse ja Roman Tschäppeleri raamatust leiab nii Pareto printsiibi, mis väidab, et 20% firma klientidest toovad 80% tulu, kui ka pika saba mudeli, mis näitab, et äri kandub sinna, kus ühetaolisuse asemel valitseb mitmekesisus. Turulünkade mudel aitab välja selgitada häid turunišše. Lisaks kohtute selliste tuntud põhimõtetega nagu Pareto printsiip ja vangi dilemma, ning leiate eest Warren Buffeti ajaplaneerimise meetodi.
See raamat on ideaalne abiline paindlikule mõtlejale. Mudelid ei paku valmis, standardiseeritud lahendusi, nagu võiks ehk esmapilgul arvata. Vastupidi, need ärgitavad mõtlema, et paremini mõista ennast ja teisi ning teha õigeid valikuid.

Turundusspetsialist Hando Sinisalu soovitab: „Seda raamatut võib lugeda ikka ja jälle, uuesti ja uuesti. Ja kui olete olukorras, kus ei suuda otsustada, leiab raamatust kindlasti abi.“

Tutvu raamatuga

SIIN.

Osale arutelus

  • Signe Rummo

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara