Dimela liitus Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga

20 aastat veterinaartoodete hulgimüügiga tegelenud Dimela AS liitus Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga. Dimela on paindlik väikeettevõte, kes kaasab vastutustundlikkuse temaatikasse kogu töötajaskonna – mõeldes kogukonna peale, kaasates sidusgruppe, vastutades tegude ja tagajärgede eest.

Ettevõtte nõukogu esimees Kadri Kullman on öelnud, et vastutustundlikkus on osa ettevõtte DNA-st, see on ainuõige mõttelaad. „Kõik teavad, et kui tahad olla pikka aega äris, pead olema jätkusuutlik. Vastutustundlikkusega peab aga teadlikult tegelema, seda mõttelaadi ettevõtte sees pidevalt toitma. Samuti peab vastutustundlikust mõttelaadist oma sidusgruppidele teada andma. Kõik, mis on hea ja kasulik inimestele, ühiskonnale ja keskkonnale, on hea ka ärile. Usume, et kui mitte veel täna, siis homme on ka see äris püsimise eeldus. Vastutus ja vabadus käivad Dimelas käsikäes algaastatest alates. Meie juhtidel on oluline aru saada, et vastutuse võtab see, kellele antakse vastutus koos vabadusega ise otsustada“ selgitas Kullman.

Dimela AS otsustas liituda Vastutustundliku Ettevõtluse foorumiga peale käesoleva aasta alguses saadud hõbetaseme kvaliteedimärgist, et panna oma igapäevased vastutustundlikkusega seotud tegevused järjepidevalt kirja ja viia kogu info läbimõeldult iga töötajani, kes aitab ettevõtte strateegiat ellu viia.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) ühendab ettevõtteid, mis peavad oluliseks jätkusuutliku ettevõtluse viljelemist ning rakendavad selle põhimõtteid järjekindlalt oma töös. VEF pakub ettevõtetele tuge jätkusuutliku ettevõtluse rakendamisel.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara