Südameapteek avab 5 uut apteeki

Südameapteekide ketti omav Pharma Holding OÜ  avab selle aasta esimeses pooles kokku viis uut apteeki üle Eesti. Täiendavate apteekide avamisega luuakse 20 uut töökohta.

Viiest uuest apteegist on tänaseks tööd alustanud Nõmme Tervisekeskuse Südameapteek ja Miiduranna Südameapteek, kus kokku loodi 5 uut töökohta. Aprillikuus avatakse Rakvere Linna Südameapteek ning Saare Selveri Südameapteek Kuressaares, kus tööd saavad vastavalt 3 ja 8 inimest. Maikuus avab uksed ka Maardu Maxima Südameapteek, kus luuakse 4 uut töökohta. 

Pharma Holdingu juhatuse esimehe Mart Mägi sõnul asuvad kõik viis uut apteeki strateegiliselt heas asukohas inimeste liikumise tuiksoontel ja on kergesti ligipääsetavad nii jalgsi kui sõidukiga. “Uute apteekide avamisega suurendame veelgi Südameapteekide turuosa üle Eesti ning loome täiendavaid töökohti nii pealinnas kui siit väljaspool.” lisas Mägi.

Südameapteegi ketti kuulub 66 apteeki, kus on palgal 320 töötajat. Apteegi- ja tervise nõustamise teenuste kontserni eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat ning professionaalseimat teenust Eestis.

Südameapteegi aktsiate suuromanik on Rootsi investor Oskar Svensson, kellele kuulub 70% aktsiatest ja ülejäänud 30% firma aktsiatest kuulub Tarmo Laanetule. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara