Otsitakse Eesti silmapaistvaimat tegu E-kaubanduses

Esimest korda Eestis ootab E-kaubanduse Liit silmapaistvaid ja e-kaubandust edendanud tublisid tegijaid kandideerima tiitlile “E-tegu 2014.”

Tunnustuse vääriliseks võib saada ükskõik milline e-kaubandusega seotud ettevõtmine, mis 2014. aastal leidis innovaatilise lahenduse või andis olulise panuse Eesti e-kaubanduse arengusse.

E-tegu 2014” auhinna saaja vastab ühele või mitmele tingimusele:

- rakendanud innovaatilisi ideid e-kaubanduses
- panustanud märkimisväärselt e-kaubanduse arendamisse
- teinud tulemuslikku tööd e-kaubanduse väärtustamiseks ühiskonnas
- saavutanud tähelepanuväärse müügikäibe kasvu
- viinud Eesti e-kaubanduse maailmakaardile

Ootame kandideerima nii eraisikuid kui organisatsioone, suuri ja väikeseid tegijaid, kelle tegu jäi silma uudse, moodsa või erakordsena. Peame oluliseks, et võrdselt saaks osaleda kõik e-kaubandusega otseselt või kaudselt seotud ettevõtmised, kus mõõdupuuks pole investeeringumaht, vaid idee kandvus ja teostus.

Anna ennast ise üles või läkita just Sulle sümpaatsena tunduv e-tegu meile vabas vormis aadressile: info@e-kaubanduseliit.ee, hiljemalt 12. aprilliks 2015.

Pane kirja:

- isiku või organisatsiooni nimi, tegevusvaldkond ja kontaktandmed
- e-kaubanduse teo tutvustus koos olukorra kirjeldusega enne tegu, mis motiveeris muudatusi tegema ja milliseid tulemusi saavutati
- kuidas tagatakse muutuste, uuenduste või parenduste jätkusuutlikkus

Finaali pääsevad 5 parimat “E-tegu 2014” laureaati, kes valitakse rahvahääletuse ja þürii otsuse tulemusel. Rahvahääletus viiakse läbi 13.-21. aprillil 2015 küsitluskeskkonnas: http://goo.gl/HaAPol. Þürii koguneb ja langetab otsuse 22. aprillil 2015.

Þüriisse kuuluvad:

Peep Kuld, ON24 AS
Silver Hage, Siison OÜ
Maarja Martin, Pakendikeskus AS
Signe Kõiv, Eesti E-kaubanduse Liit
Maarit Eerme, Kaubandus.ee

Aasta kõnekaim e-tegu selgitatakse välja rahvahääletuse tulemusel liidu suursündmusel “E-kaubanduse Aastakonverents 2015,” mis toimub 29. aprillil 2015 Tallink Spa & Conference Hotel’is.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara