Uuring näitab palgalõhet, jaeketid ei kinnita

CV-Online’i palgauuringukeskkonna Palgad.ee andmetel on müüja/kassapidajana töötavate naiste palk meeste omast 8,3% madalam, kuid jaeketid ütlevad, et neil saavad sama töö eest mehed ja naised sama töötasu vaatamata soole.

Uuringust selgus, et nais kassapidaja/müüja saab keskmiselt igakuiselt netotasu koos lisatasudega 472 eurot ja mehed samadel alustel 515 eurot.

„Tihtilugu on meedias palgalõhe põhjendanud eeskätt naiste töötamisega madalamalt tasustatud positsioonidel. Statistikaameti tööjõu-uuring ja CV-Online’i andmebaasi palgaootuste analüüs aga näitab, et tegelikkuses on üheks peamiseks põhjuseks see, et naiste palgaootus on märgatavalt madalam ning sellest tulenevalt on madalam ka makstav palk, kommenteeris CV-Online’i turundusjuht Heikko Gross.

CV-Online’i palgaootuste analüüsist selgus, et naiste palgaootus sama ametipositsiooni puhul on keskmiselt 15% väiksem kui meestel.

Rimi personalijuht Kaire Tero ütles, et nende ketis on palgatasemed määratletud positsiooni mitte soo järgi. „See tähendab, et meil on iga ameti kohta kindlaks määratud tööülesanded ning sellele vastav tasu,“ rääkis Tero. Lisades, et ametisse kandideeriva inimese puhul vaadatakse eelkõige tema sobivust ametisse, mitte mingeid muid näitajaid (sh sugu). Seeläbi võib Rimi personalijuht kinnitada, et neil saavad üht ja sama tööd tegevad inimesed ka sama töötasu vaatamata soole.

„Tööle värbamisel peame kõige olulisemaks seda, et inimene sobib antud positsioonile. Me ei eelista mehi ega naisi,“ ütles Tero. Kuid kinnitas, et paraku aga kaubanduses kipub olema pigem naiste ülekaal. „Samas on hea meel tõdeda, et üha enam kandideerib ka kauplustesse hakkajaid mehi ning usume, et naiste ülekaal hakkab ehk tasapisi vähenema,“ loodab Tero.

"Maximas on kõik kassapidajad ja müüjad tasustatud ühe mudeli alusel. Ühtegi eristamist soo või ükskõik, millise muu tunnuse alusel ei ole," ütles Maxima Eest brändi- ja kommunikatsiooniosakonna direktor Ty Lehtmäe.

Ta kommenteeris, et Maxima esmane eesmärk on leida lahendus kroonilisele tööjõupuudusele ja sellest lähtuvad nad ka oma töölevõtmise eelistustes - eesmärk on leida sobival määral ja kvalifikatsiooninõuetele vastavat tööjõudu. "Me pole siin kaubandusketina sugugi eriseisus ning sarnane tööjõupuudus on väljakutseks kõikjal kaubandussektoris igal pool Eestis," ütles Lehtmäe.

Maxima kauplustes on keskmiselt võttes müüjate-kassiiride puhul orienteeruv suurusjärk üks mees üheksa naise kohta. "Kaupluseti ja regiooniti võib see olla erinev, kuid üldine suhe kogu Eesti lõikes on selline," selgitas Lehtmäe.

Palgad.ee lehel suurima vastajate arvuga positsioonid
AmetikohtNaiste keskmine kuine netotöötasu koos lisatasudega (eurodes)Meeste keskmine kuine netotöötasu koos lisatasudega (eurodes)Naiste töötasu on meeste omast väiksemVastajate arv
Assistent720718-0,30%604
Pearaamatupidaja1197139414,10%492
Raamatupidaja8508914,60%490
Kassapidaja / kassiir / poemüüja / müüja4725158,30%435
Müügijuht155015671,10%381
Administratiivtöötaja73593821,60%298
Büroojuht947108012,30%272
Laotöötaja64273012,10%269
Projektijuht1063123313,80%257
Müügikonsultant66383420,50%250

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

8 põhjust, miks valida PilveNAV

PilveNAV on veebipõhine ja kuutasuline majandustarkvara arenevale ettevõttele, mis kasvab koos ettevõttega. Tarkvara on saadaval valmislahendusena ja taskukohase hinnaga.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara