Looduskosmeetika kaubamärk MADARA avas Eesti veebipoe

Eelmisel nädalal avas looduskosmeetika kaubamärk MADARA Eesti veebipoe.

Varasemalt ainult suuremates linnades ostlejatele saadaval olnud kaubamärki on nüüdsest tänu veebipoele võimalik tellida mis tahes Eesti piirkonda.

Nüüdseks juba teist aastat Eesti turul saadaval olnud Läti looduskosmeetika kaubamärk MADARA on looduskosmeetika austajate seas pälvinud suure tähelepanu ning võitnud mitme tootega ka mainekaid kodumaiseid iluauhindu.

Loodustoodete kaubamärk MADARA on sündinud lõunanaabrite juures Lätis ning tänagi leiab tootmine aset just seal. Läänemere loodusest ning taimedest inspireeritud kaubamärgi loojateks on neli sõbrannat ning see on tänaseks saanud rahvusvahelise ECOCERT standardi kohase sertifikaadi, mis tõendab, et kõik MADARA tooted vastavad looduskosmeetika rahvusvahelistele standarditele ning toodete koostisosad on ökoloogiliselt puhtal viisil kasvatatud ja töödeldud.

Veebipoes on esindatud kogu MADARA tootevalik.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara