Ülemiste keskuse parkimismaja laieneb

Ülemiste keskuse parkimismajas alustati kahe lisakorruse ehitusega, mille tulemusena lisandub parkimismajja ligi 250 parkimiskohta. Parkimismaja laiendus valmib oktoobris ning kokku saab Ülemiste keskusel olema üle 1600 parkimiskoha.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on parkimismaja juurdeehitus loogiliseks jätkuks eelmisel sügisel taasavatud uuenenud Ülemiste keskusele ja külastajate kasvanud huvile keskuse külastamiseks ning ostlemiseks. “Hea juurdepääs ja mugavad parkimisvõimalused on Ülemiste keskusele kindlasti üks võtmesuundi ning seetõttu tahame, et külastajatel oleks siia hea tulla erinevate liiklusvahenditega ning piisavalt parkimiskohti nii parkimismajas kui ka väliparklas,” kinnitas Pärnits. Ta tõi näiteks, et Ülemiste keskusessesse on lisaks autole mugav tulla ka ühistranspordi ja ka jalgrattaga. Jalgratastega tulijatele on avatud suur jalgrattaparkla 103 kohaga, samuti innustab Guido Pärnits kasutama liiklemiseks mujal maailmas populaarset car sharing ehk sõbrasõidu võimalust, mille puhul ühitavad tuttavad oma keskusse sõidu ja saavad parkida spetsiaalselt selleks eraldatud parkimiskohtadel.

Käesoleva aasta oktoobris suureneb Ülemiste keskuse parkimismaja ca 250 parkimiskoha võrra ning viie korruseliseks kasvava parkimismajaga kokku saab keskusel olema üle 1600 parkimiskoha. Hetkel on Ülemiste keskuse parkimismaja kolmel korrusel 376 märgistatud parkimiskohta ning väliparklaga kokku 1350 parkimiskohta. Keskuse parklas on 29 invaparkimise ning 81 pereparkimise ja sõbrasõidu parkimise kohta.

Ülemiste keskus on Eesti suurim moe- ja perekeskus, milles on 210 kauplust ja teeninduskohta. Ülemiste keskuse omanik ja arendaja on Linstow International (Norra), mis haldab ja arendab ärikinnisvara Baltimaades (sh 6 kaubanduskeskust Lätis), Norras, Portugalis, Rootsis ja Venemaal. Keskuse laiendust finantseeris SEB 84,5 miljoni euroga.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara