Vaata, kes võitsid Euroopa e-kaubanduse auhinnad

Möödunud nädalal toimunus Hispaanias, Barcelonas rahvusvaheline e-kaubanduse aastakonverents, kus autasustati parimaid e-kaubandus ettevõtteid Euroopas. Auhinnad anti välja kolmes kategoorias: ettevõtlikkus, omnichannel ja aus mängija.

Ettevõtlikkuse auhind

Ettevõtlikkuse auhinna võitis Micksgarage. Iiri veebikaupmees, kes pakub auto varuosi ja tarvikuid, veenis žüriid oma ettevõtlikkuse ja innovaatilise lähenemisega. Oli ka hõbe ja pronks auhinnad, ning need said siis vastavalt SkatePro Taanist ja Green Man Gaming Suurbritanniast.

Omnichannel auhind

SuitSupply läks koju Omnichannel auhinnaga, sest see Hollandi jaemüüja on näidanud järeleandmatut initsiatiivi mõelda ja luua oma ettevõttele selline struktuur, mis aitas tal arendada enda kauplusepõhist formaati kõrgematasemeliseks omnichannel ettevõtteks. Marks&Spencer (UK) ja Ikea (Rootsi) jäid vastavalt teisele ja kolmandale positsioonile antud kategoorias.

Ausa mängu kategooria

Asosel on au saada kuldne ausa mängija auhind, sest žürii arvas, et see Briti moe jaemüüja tegi parimat tööd uuenduste ja enda nähtavusega, samuti näitas üles võimet tõhusalt ühendada veebimüük ja klienditeenindus. Luksuslik rõivakaubandusettevõte Farfetch (UK) ja Yoox (Itaalia) võitsid vastavalt hõbeda ja pronksi.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara