Kassapidajate põud sunnib meeleheitlikele tegudele

Kui poodidel ei ole saalitöötajate palkamisega probleeme, siis neist rohkem teenivate kassapidajate leidmisega ollakse püsti hädas, sest sobivaid inimesi Eestis pole, kirjutab Postimees.

"Kõige tõsisem tööjõupõud on meil suviti, kui inimestel tekib võimalus hooajatöödega teenida pisut rohkem kui põhitöökohal," rääkis Rimi personalijuht Kaire Tero. Rimil on kõige raskem töötajaid leida Tallinnas, Tartus ja suviti eriti Pärnus. 

Rimi viimane värbamiskampaania kutsus inimesi tööle kodulähedases kaupluses ja Tero kinnitusel enamikus piirkonnas see toimis v.a. eliitelurajoonides (Viimsi ja Tabasalu), kus lihtsat tööinimest ei leiagi. 

Kui üldrahvaliku veendumuse järgi laheneks müüjate põud kohe, kui palk oleks suurem, siis selle väitega Tero ei nõustu. "Me teame, kus meie majandus praegu on, ja see palgaraha peab ju kuskilt tulema, sest ega keegi kadedusest palka maksmata jäta," kinnitas ta.

Loe pikemalt Postimehest.

Vasta ka küsimustikule: Kas teenindajate puudust aitab leevendada....

 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara