Autokool püsib visalt tarbijakaitse mustas nimekirjas

Tarbijakaitseamet lisas petetud klientide kaebustele tuginedes oma musta nimekirja e-Autokoolitus OÜ.

Tarbijate pöördumistest nähtub, et nad on sõlminud autokooliga vautšerikeskkonnas Chilli avaldatud pakkumise alusel B-kategooria sõidukijuhi kursuse lepingud, mille järgi õppe tasuliseks osaks olid teooriaõpe, pimedasõidu-, riskivältimise-, esmaabi- ja lõppastme koolitus. Õppe tasuta osaks olid kõik kohustuslikud ja lisaõppesõidud ning seda kuni sõiduoskuste eksami sooritamiseni.

Selle aasta 24. veebruarist hakkas autokool tarbijaid teavitama sellest, et jätab ära kõik varem tasuta lubatud sõidutunnid alates 1. märtsist. Autokool pakkus tarbijatele võimalust kas aktsepteerida tehtud muudatused või ütleb autokool tarbijatega sõlmitud lepingud üles.

Lisaks selgub tarbijakaebuste komisjonile esitatud kaebustest, et e-Autokoolitus on lubanud tagastada lepingu lõpetamisel klientidele vautšeri eest tasutud summa, kuid hoolimata lubadustest ettevõtja seda ei teinud.

Komisjon rahuldas kõikide tarbijakaebuste komisjoni pöördunud tarbijate nõuded, paraku pole e-Autokoolitus komisjoni otsuseid täitma asunud ega tagastanud tarbijatele nende tasutud summasid. Selle aasta jooksul on ettevõte musta nimekirja sattunud kümme korda.

E-Autokoolitus OÜ omanikud on Ruslan Kurganski ja Vladimir Tabujev.

Osale arutelus

  • Meelika Sander-Sõrmus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara