ETK Grupi esimese poolaasta käive 234 miljonit eurot

ETK Grupi tänavu esimese poolaasta müügikäive oli 234 miljonit eurot. Võrreldes möödunud aasta sama perioodiga kasvas käive 5,8 %.

ETK juhatuse liige  Janek Lepa sõnul on tänavu ETK Grupi poodides kasvanud nii klientide arv kui ka keskmine ost, samas kui hinnad paljudes kaubagruppides on langenud.

„Meie müügikasv on saavutatud suures osas läbi pideva töö tarbijate ootustele vastava sortimendi pakkumisega ning kaupade saadavuse parandamisega“ ütles Lepp.

ETK Grupp on tänavu jätkanud mitmete atraktiivsete müügi- ja mainekampaaniatega („Suur saak“,„Väikese Taksi Päevad“,„Hoiame kokku!“, „Soodushinnad Säästukaardiga“, „Eesti kõikse kõikse kokkuhoidvam kaupluste perekond“) ning käivitanud uusi kampaaniaid („Nädala tähed“).

ETK Gruppi on liitunud ETK Jaekaubanduse AS ning 19 tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget. ETK Gruppi kuulub hetkel 354 kauplust, millest suurema osa moodustavad toidu- ja esmatarbekaupluste ketid Konsum, Maksimarket ja AjaO.

 

Osale arutelus

  • Meelika Sander-Sõrmus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara