Prisma juht: konkurents on tihe

Prisma juht Janne Lihavainen ütles, et kuigi jaekaubanduses on konkurents juba praegu tihe, peab ta uute kaupluste teket loomulikuks.

Tallinna Kaubamaja äsja avaldatud II kvartali majandustulemuste järgi kasvas ettevõtte müügitulu 1,9 protsenti ning puhaskasum 9,8 protsenti. Täna teatas Tallinna Kaubamaja Grupp ka uue Selveri avamisest.

Lihavaineni sõnul olid Tallinna Kaubamaja majandustulemused ootuspärased ning uue poe avamine tervitatav. „Ma arvan, et kaupluste võrgustik ei saa kunagi valmis,“ märkis Lihavainen. Ta selgitas, et kauplused arenevad ühiskonnaga samas tempos ehk kui mingis piirkonnas elanike arv tõuseb, siis tõenäoliselt sinna ka uusi kauplusi tekib. 

„Selge see, et selliseid aastaid nagu nägime kuni kümme aastat tagasi, et ühel aastal mitu uut kauplust tekib, ma arvan, et sellist aega me lähitulevikus ei näe, sest Eesti kauplustevõrgustik on tihe ja suhteliselt heas korras,“ lausus Lihavainen. Tihe võrgustik tingib aga ka suurenenud konkurentsi, mis Lihavaineni sõnul väljendub hindade languses.

Osale arutelus

  • Merilin Sarapuu

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara