Maxima Eesti kommunikatsiooni juhib Katja Ljubobratets

Eesti ühe juhtiva jaekaubandusketi Maxima Eesti kommunikatsioonijuhina asus tööle Katja Ljubobratets.

"Samal ajal kui püüame parendada Maxima Eesti positsiooni Eesti jaekaubandusturul, tuleb meie meeskonnal tagada ka ettevõtte areng usaldusväärse partneri ja kindla tööandjana. Seejuures võib kommunikatsioon osutuda üheks edu võtmeks," rõhutas Maxima Eesti tegevjuht Vyguntas Šapokas.

"Aitamaks kaasa Maxima Eesti eesmärkide saavutamisele, keskendun kommunikatsioonijuhina suhtlusele tarbijate ja avalikkusega, püüdes viia selle väärikale tasemele, mille aluseks on vastastikku austav, õigeaegne, lahendustele keskendunud infovahetus ning tänapäevane tehnoloogia," rääkis Katja Ljubobratets uutest tööalastest väljakutsetest. Ta lisas, et püüab saavutada uue taseme ka koostöös Maxima Eesti partneritega, kes on nagu meiegi huvitatud Eesti jaekaubandusturu ja tarbimiskultuuri arendamisest. "Erilise tähelepanuga võtan osa töötajatevahelisele suhtlusele suunatud projektidest – liidrit loob ju selle meeskond.“

Ljubobratesile annab jaksu ja motivatsiooni juurde uue ülesande vastutuse määr - ta võimalik suhtlusring koosneb sadadest tuhandest Eesti elanikust.

Katja Ljubobratets on õppinud haldusjuhtimist Tallinna Tehnikaülikoolis ning organisatsioonikäitumist Tallinna Ülikoolis. Viimase nelja ja poole aasta jooksul töötas ta Eesti juhtiva tööstuskontserni BLRT Grupp kommunikatsioonidirektorina. Eelnevalt on Katja Ljubobratets töötanud mitmetel avaliku sektori ametikohtadel, sealhulgas Riigikogus ning Tallinna linnavalitsuses. Sõltumata sellest, kuivõrd vastutusrikkal ametikohal poleks Katja Ljubobratets töötanud, on ta löönud pidevalt kaasa ühiskondlikes ametites, näiteks Tallinna Linnavolikogu liikmena ja mitme mittetulundusühingu projektides. „Loodan ka edaspidi kaasa lüüa ühiskondlikes projektides, mis on seotud laste haridusega – need pakuvad mulle nii isiklikku kui ka emalikku huvi,“ lisas Katja Ljubobratets.
 
Maxima Eesti kuulub jaekaubanduskontserni Maxima Grupé, mis ühendab 525 kauplust Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias. Eestis töötab 74 kauplust, millest 54 on Maxima X kodukauplused, 19 – Maxima XX supermarketid, üks on Maxima XXX hüpermarket. Maxima Eesti kauplustes on ligikaudu 4000 töötajat. 2014. aastal ulatus Maxima Eesti netokäive 401 miljoni euroni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara