E-Maxima teenindas esimesel kuuel kuul üle 12 000 peret

Tänavu veebruaris avatud Maxima veebipood E-Maxima teenindas esimese poolaastaga üle 12 000 kliendi ning keskmine ostukorv on ligi viis korda suurem.

“Esimese kuue kuu baasilt võime kindlalt öelda, et Eesti tarbija on toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe hästi omaks võtnud,” lausus E-Maxima projektijuht Mihhail Solovjov. “Käivitasime veebipoe esimeses etapis Tallinnas ja selle lähiümbruses ning tänaseks ületab E-Maxima klientide arv juba 12 000 inimest.”

Võrreldes tavalise kaupluse ostukorvi keskmise maksumusega on E-Maxima kliendi ostukorv ligi viis korda kallim. Seejuures sisaldab keskmine tellimus keskmiselt 24 erinevat kaupa.

“Tellitud kauba sortiment on üldjoontes üsna sarnane tavalise poekülastuse ostukorviga – eelistatuimad kaubad on puu- ja juurviljad, piimatooted. Mõnevõrra rohkem soetatakse siiski lastetoite ja mähkmeid,” kirjeldas Solovjov. “Siin tuleb mängu E-Maxima mugavus – kui oled näiteks väikelapsega kodus, on veebis väga mugav ostud sooritada ja kuller toob kauba ka otse ukse taha.”

E-Maxima projektijuhi sõnul võib esimese poolaasta põhjal hinnata veebipoe käivitust edukaks ning klientide poolt hästi vastuvõetuks. “E-kaubandus ka toidu- ja esmatarbekaupade sektoris on ka Eestis selge tulevikutrend ning usume, et E-Maximat kui teerajajat saadab siin edu ja klientide usaldus,” rääkis Mihhail Solovjov.

Täna E-Maximast võimalik ööpäevaringselt tellida üle 6000 erineva Maxima poodides kõige enam nõutud toidu- ja esmatarbekauba. Tellitud kaubad toob kohale Omniva kuller Tallinnas ning Haabneeme, Harku, Iru, Laagri, Laiaküla, Loo, Maardu, Metsakasti, Miiduranna, Muuga, Peetri, Pärnamäe, Tabasalu, Viimsi, Äigrumäe ja Liivamäe asulates. E-Maximas on teiste poodidega samad hinnad ja kampaaniad.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara