Lego juht: kõik on suurepärane, isegi Hiinas

Lego
Lego

Mänguasjade tootja Lego on üllatavalt immuunne nii globaalselt kehva majanduskliima kui aktsiaturgude volatiilsuse suhtes.

Taani firma teatas oma esimese poolaasta 18protsendisest müügikasvust. Ilma valuutakursi kõikumisteta oli kasv ligi 31%.

Koos tulemustega teatas Lego ka, et plaanib Aasias suurt laienemist. See hõlmab ka uut tootmishoonet Hiinas.

„Aasia oli aasta esimese kuue kuu jooksul meie tugevaim kasvuregioon ja me peame tegema investeeringuid, et oma klientideni jõuda,“ rääkis Lego finantsjuht John Goodwin uudisteagentuurile CNBC. „Meil on hea meel, et suudame jätkuvalt luua tooteid, mille järgi on olemas huvi kogu maailmas.“

Goodwin on varemgi öelnud, et mänguasjatööstust majanduse jahenemine ei mõjuta. 

Lego teatas, et hoolimata arenevate turgude haavatavusest, Hiina majanduskasvu aeglustumisest ja valuuta devalveerimisest, on Aasia nende kõige kiirema kasvuga regioon.

Lisaks laienemisele Aasias kavandab Lego ka digitaliseerumist. Juba tuleval aastal annab firma välja arvutimängu Lego World.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara